Tek Sunucu Barındırma

Netbudur Network alt yapısı Türkiye'deki en büyük verimerkezi alt yapısını kullanmaktadır.. Aktif 75 Gbit ortak kullanım oranı ile rakipsiz kapasite ve kesintisiz internet erişimi sağlıyoruz.

20 MBit Erişim Kapasitesi
99 TL + KDV

/ Ay
Başlayan Fiyatlarla

60 MBit Erişim Kapasitesi
150 TL + KDV

/ Ay
Başlayan Fiyatlarla

100 MBit Erişim Kapasitesi
200 TL + KDV

/ Ay
Başlayan Fiyatlarla

250 MBit Erişim Kapasitesi
900 TL + KDV

/ Ay
Başlayan Fiyatlarla

Kabin Kiralama ve Kafes Kiralama

Güzel Bir slogan için her zaman yerimiz var


Kabin Kiralama

Size uygun ayarlanabilir kabinler ile

Size özel Kabin Alanı 10u/Çeyrek Kabin, 20u/Yarım Kabin, 44u/Tam Kabin alanları kiralayabilirsiniz.

Kiralanan alanlar için enerjiyi kullandığınız kadar talep edebilirsiniz. Enerji kullanımınıza göre veya tek parça olarak faturalandırılabilmektedir

Kafes Kiralama

Size ayrılmış alan ile farklısınız,

Netbudur Verimerkezleri bünyesinde 10m2 ve üzerindeki alanlar için kafes kiralama imkanı bulunmaktadır. Kafes alanları müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre enerji ve soğutma yapısı olarak planlanabilmektedir. Kafes alanlarımızda dilerseniz özel IP KAMERA bağlantısı yapılarak size özel izleme imkanı sağlanmaktadır.

Kafes alanlarımızda giriş çıkış kontrolleri size ve personelinize özel olarak düzenlenmektedir. Bu düzenlemeler sayesinde giriş çıkışlarınızın kontrolü size sağlanmaktadır.

Seçenek ve Özellikler

En iyi seçenekler ile üstün hizmetler


Rakipsiz Erişim Kapasitesi

Netbudur Network Türk Telekom, Turkcell Superonline, VodafoneNet şirketleri ile yedekli güzergahlar üzerinden bağlı durumdadır. Bu bağlantılar üzerinden kapasite sorunu yaşanmadan erişim sağlamaktadır..


10 Gbit’e kadar UPLİNK

Netbudur Network içerisinde müşterilerimiz diledikleri port hızını talep edebilirler, internet bağlantı kapasiteleri port hızına bağlı olarak limitsiz veya limitli olarak ayarlanabilmektedir


Kullandığın Kadar Hesapla

Netbudur Network içerisinde müşterilerimize Mbit limitleri uygulamamaktayız. Müşterilerimiz dilerseler tüm port kapasitesini diledikleri zaman diledikleri gibi kullanabilirler. Bu sayede hız takibi derdi yaşamaz ve anlık kullanım ihtiyaçları için planlama ve takip ile uğraşmak zorunda kalmazsınız..

Firewall, DDOS Önleme, Load Balancer Çözümleri

Netbudur Network DDOS ve Firewall ekipmanları üzerinden servis alabilir, saldırı veya yük dağılımı konularında anında ve hızlı çözümler satın alabilirsiniz.


Üst Seviye Güvenlikli Fiziksel Barındırma Alanları

Netbudur Network fiziksel olarak 7/24 izlenmektedir. Tüm giriş çıkışlar kimlik kontrollü olarak sağlanmakta ve fiziksel anlamda ülkemizdeki en büyük güvenlik şirketlerinin denetiminde yönetilmektedir. Verimerkezimizin giriş çıkış kontrolleri kamera kayıt sistemine ek olarak biyometrik ekipmanlar ile sağlanmaktadır. Bu sayede yetkisiz girişler engellenmektedir.


7/24 Destek ve İzleme

Netbudur Network sizlere 7/24 açık ve ulaşılabilir durumdadır. Randevu alma derdi olmaksızın dilediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz.
Netbudur İzleme Servisinde ücretsiz olarak sunucularınızı takip edebilirsiniz. Bu servis üzerinde sunucunuzun servis kesintisi veya sorun anında sistem otomatik olarak size mail ve sms ile bilgilendirme yaparak haberdar olmanızı sağlayacaktır. İzleme sistemi hem Türkiye içerisinden hem de yurtdışı noktasından sizi takip etmektedir..