FORGOT YOUR DETAILS?

Netbudur Sistem Monitörü Nedir ?

Netbudur, kendi alt yapısında, anlık hat , sunucu ve diğer istatistik durumları izlemektedir. Bu sayede anlık durumlar için önceden hazırlıklı olunur ve anında müdahale seçeneği oluşturulur.

Kesintisiz erişim sağlamak için bu tip izleme servisleri önemli rolde etkilidir. Netbudur kesintisiz erişim sağlamak için 7/24 çalışmaktadır.

Bizim sistemleri kontrol ettiğimiz gibi, kullanıcılarımız da sahip olduğu ürün ve hizmetleri özel kontrol panellerimiz aracılığıyla kontrol ederek, anlık durumları en son teknoloji grafiksel ekranlar ile takip etmektedir.

Bu servis, Netbudur kullanıcılarına ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Özel kontrol panel bilgileri, ilk kurulumda otomasyon sistemimiz aracılığıyla sizlere mail olarak iletilmektedir.

ANLIK TRAFİK DURUMLARI

Netbudur, sistem izleme kısmında 2 adet alternatif kullanmaktadır. Birinci sistemde, sistemin gelen ve giden ağ trafiği, anlık yükselmeler ve diğer etkenler izlenmekte ve monitörize edilmektedir.

Kullanıcılara da sağlanan bu sistem ile sisteminizin ne kadar trafik tükettiği, belli oranda ne kadar tüketeceği ve stabilite oranları sunulmaktadır.

Anlık yükselmelerde, kullanıcılara bilgi verilecek, haberdar olmasını ve sorun oluşturabilecek etkenlerin bildirilmesi sağlanmaktadır.

Opsiyonel olarak SMS bilgilendirme sistemi sunularak her yerden müdahale edilmesi sağlanmaktadır. Dilerseniz Netbudur Mobil Uygulaması ile anlık bilgilendirmeler mobil program aracılığıyla size sağlanmaktadır.

ANLIK KAYNAK DURUMLARI

İkinci sistemde, sunucunuzun İşlemci, RAM, Disk ve IOPS durumları kontrol edilerek anlık yükselmelere karşı müdahale seçeneği sunulmaktadır.

cPanel ve Plesk sistemlerde, entegre edilerek anlık yükselmelere sebep olan kaynak dosyaları tespit edilebilmektedir. Bu sistemle birlikte kullanıcı hangi dosyanın sorunlu olduğu ile uğraşmayarak, direkt olarak dosya üzerinde işlemler yapabilmektedir.

Sistemler 7/24 otomatik cron mantığı ile çalışarak bilgilerin 5 dakika da bir güncellenerek net sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Dilerseniz opsiyonel olarak zamanı kısaltabilir veya uzatabilirsiniz. Bu sistem Netbudur Sunucu kullanıcılarına ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bu sistem ile beraberinde E-Mail, SMS ve Mobil Uygulamala bildirimleri kullanıcıya sunulmaktadır. Nerede olduğunuzu önemsemeden bildirimler ile bilgi sahibi olabilir ve mobil telefonunuz aracılığıyla müdahale edebilirsiniz.

Settings

Basic Settings


Recent Activity

You sold an item Paul Burgess just purchased “Hyper - Admin Dashboard”!

5 minutes ago

Product on the Bootstrap Market Dave Gamache added Admin Dashboard

30 minutes ago

Robert Delaney Send you message "Are you there?"

2 hours ago

Audrey Tobey Uploaded a photo "Error.jpg"

14 hours ago

You sold an item Paul Burgess just purchased “Hyper - Admin Dashboard”!

1 day ago