Kariyer hedeflerinizi uluslararası bir Hosting firmasının ayrıcalığından yararlanarak gerçekleştirin!

Netbudur, 2004’de Yer Sağlayıcı lisansı alınmasından kısa süre sonra Web hosting sektöründe en üst seviyelere yükselmiştir. 2004 yılından itibaren, tüm ürün ve hizmetlerini Onlinenet Bilişim Turizm Tekstil Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. çatısı altında müşterilerine sunmaya başlamıştır. Netbudur, stratejik büyüme hedefi paralelinde genişleyen organizasyon/şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine uygun olarak mevcut kadrolarına yenilerini eklemeye devam etmiş, Mayıs 2017 itibariyle toplamda 7 kişi ile beraber çalışma arkadaş kitlesini çoğaltmıştır..
Netbudur’da Kariyer Fırsatları ve Başvuruları için tıklayınız.

Netbudur’un başarısının ardında, çalışanları tarafından benimsenmiş güçlü kurum kültürü ve prensipleri yer almakta olup bu paralelde, Netbudur çalışanlarının görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmesi amacıyla hazırlanan genel politikalar, aşağıda özetlenen ilkelere dayanmaktadır:

Kişiler arasında hiçbir ayırım gözetmeksizin tüm çalışanlara yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartlar sağlanır.
Piyasa ve günün koşullarına uygun yeterli ücret ve diğer ek olanaklar sunulur.
Çalışanlara görevleriyle ilgili gelişmelerini sağlayacak ve başarılarını artıracak eğitim ve staj imkanları sağlanır.
Kariyer planları çerçevesinde bir üst unvanın gereklerini yerine getiren çalışanların terfileri gerçekleştirilir.
Karşılıklı güven, anlayış ve iletişim içerisinde yeni fikirlere zemin hazırlanır ve sorunlara çözüm bulunur.
Başarıyı ve mükemmelliği teşvik eden ve ödüllendiren sistemler kurulur.
Başarının ilk şartının kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesi benimsenir, insan kaynağının ve bunun geliştirilmesinin kalıcı bir kurumun en değerli faktörü olduğuna inanılır.