FORGOT YOUR DETAILS?

Acil sunucu mu gerekiyor? Netbudur farkıyla Hemen Teslim Sunucu paketlerini hemen deneyin.

Hemen teslim sunucu paketleri, sistem odamızdaki hazırda, kurulu durumda bekleyen sunucuları sizin kullanımınıza göre yapılandırıp, anahtar teslim olarak size sağlanma hizmetidir. Sunucular, belirttiğiniz konfigürasyona göre direkt olarak kurulum aşamasına geçilerek size 1 saat içerisinde teslim edilmektedir.

Sunucu Modeli İşlemci RAM Disk Hat / Trafik Rakipsiz Fiyatı Fırsatı Yakala!
DELL Poweredge 2 x Intel Xeon E5620 8 GB 120GB SSD 1Gbit / Limitsiz 200 TL
DELL Poweredge 2 x Intel Xeon E5620 16 GB 240GB SSD 1Gbit / Limitsiz 220 TL
DELL Poweredge 2 x Intel Xeon L5630 32 GB 240 GB SSD 1Gbit / Limitsiz 235 TL
DELL Poweredge 2 x Intel Xeon E5620 32 GB 480GB SSD 1Gbit / Limitsiz 275 TL
DELL Poweredge 2 x Intel Xeon X5670 64 GB 480GB SSD 1Gbit / Limitsiz 480 TL
DELL Poweredge Kendiniz Belirleyin Kendiniz Belirleyin Kendiniz Belirleyin 1Gbit / Limitsiz 0 TL

Kusursuz Mail

Netbudur sağladığı tüm sanal sunucu hizmetlerinde, opsiyonel olarak ücretsiz mail antispam servisi sağlamaktadır. Bu servis sunucunuzdan çıkan maillerin spam taraması yapılarak karşıya sorunsuz olarak iletilmesini sağlamaktadır.

Kusursuz Performans

Biz, sanal sunucuları profesyonel olarak sağlıyor, disk ve işlemci yükünü eşit bir şekilde dağıtarak sizlere daha iyi bir performansı taahhüt ediyoruz. Bizden aldığınız tüm sunucu kaynakları size ait olup, diğer kulannıcılar müdahale edemez.

Kusursuz Yedekleme

Zaman Makinesi servisi ile yedekleriniz bizimle güvende. Ücretsiz, opsiyonel olarak günlük, 3 günlük ve haftalık olarak yedekleriniz özel yedek sunucularında tutulur. Tek tuş ile yedeklerinizi indirebilir ya da yükleyebilirsiniz.

Kusursuz Kontrol

Sağladığımız tüm sunucu ve sanal sunuculara özel kontrol panelleri ile tüm kontrol sizde. Anlık istatistik ve trafik bilgilerinizi rahatça izleyebilir, IP adreslerinizi ve kaynaklarınızı yönetebilirsiniz. Bu servis Netbudur kullanıcılarına ücretsiz sağlanmaktadır.

GERÇEK 7/24 DESTEK

Tüm VDS Sunucu hizmetlerimiz 7/24 e-mail ve destek bildirimi(ticket) sistemi kapsamındadır.

7/24 destek bildirimi(ticket) hizmeti sayesinde VDS Sunucu paketlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm destek talepleriniz ortalama 15 ila 30 dakika içerisinde uzman teknik ekibimiz tarafından cevaplanmaktadır.

Lütfen tüm sorularınızı bize iletmekten çekinmeyiniz.

Gerçek Bulut Sunucular

Tüm Netbudur Platformları Gerçek Cloud alt yapısı üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş, yedekli Storage sistemleri üzerinde üstün performans ve kurumsal servis kalitesinden hizmet sağlanmaktadır. Bu sayede, veri kaybı endişesi yaşamadan hizmetlerinizi sorunsuzca ve yüksek performansta kullanabilirsiniz.

KESİNTİSİZ PERFORMANS VE KAYNAK

Netbudur, sağladığı tüm ürünlerde, tam kaynak kullanımı ve tam performans ile çalışmayı garanti eder. Aldığınız Sanal Sunucu nun özellikleri ne ise, sonuna kadar kaynak kullanabilirsiniz, size ait olan kaynak diğer kullanıcılar ile paylaşılmaz ve sizden habersiz limitlenmez. Bu sayede ilk gün performansı ne ise, senelerce aynı performans ile kesintisiz ve problemsiz olarak kullanmaya devam edersiniz.

Hemen Teslim Sunucu Paketleri Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Teslim Sunucu ile ilgili bize sorulan soruları, burada sizin için listeledik ve cevapladık.

Hemen teslim sunucu paketleri, donanımsal olarak tüm bakım ve testleri yapılmış olan sunucuları, donanım değişikliği yapılmadan, direkt olarak işletim sistemi veya kontrol paneli kısa süre içerisinde kurularak, anahtar teslim olarak kullanıcılımıza sağladığımız sunucu tipidir.

Donanımı hazır olan sunucuların bir kısmını, hemen teslim etmek için popüler işletim sistemlerini kurarak sizin için hazırda bekletiyoruz. Bu tip durumlarda teslim süresi 10 - 25 dakika arasında değişmektedir. Donanım yükseltme taleplerinde bu süre maksimum 1 saat olacak şekilde teslim süresi belirlenmiştir. Kullanıcılarımızı sipariş sonrasında arayarak bilgilendirip, gerekli işlemler için onay alıyoruz.

Seçeceğiniz kontrol paneline göre, en uygun işletim sistemleri kurulabilmektedir. Windows ve Linux seçenekleri olarak bir çok dağıtım seçeneği mevcuttur

Sanallaştırma tarafında ;

VMWARE
OpenWM
SolusVM

Linux tarafında ;

cPanel
Plesk Panel
Centos Web Panel
Centmin

Openlitespeed Panel

Directadmin

Windows tarafında ;

Windows Plesk Panel
Maestro Panel

panellerini sizlere özel anahtar teslim şekilde kuruyoruz ve bilgileri size anlaşılacak şekilde gönderiyoruz.

Tüm kurulum ve sorun ve hata durumlarında bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7-24 tam destek servisi verilmektedir.

Netbudur, diğer firmalardan farklı olarak, sadece web sitelerini barındıracak kullanıcılara hitap etmektedir. Zira işimizin hosting olduğunu her platform da belirtiyoruz ve sadece işimizi yapıyoruz. Web sitelerinizi sorunsuz ve güvenlice yayınlamak istiyorsanız, sizi de Netbudur’ a bekliyoruz.


YUKARI