Bulut

Cloud, verileriniz ve işlem gücünüzün sadece bir makina ile sınırlanmadığı veri barındırma ve işleme sistemidir. Dosyalarınız tek bir sunucu yerine bir sunucu çiftliği içerisinde barınır ve çalışır. Bu sayede hem sunucuda oluşabilecek teknik arızalarda kesinti yaşamazsınız, hem de anlık olarak sunucu çiftliğinin kaynaklarından yararlandığınız paydayı değiştirebilirsiniz.

CPU

0

1 GHZ

RAM

0

10GB

HDD

0

10GB

43 tlSatın al

Sunucunuzu Oluşturun

1.500 Bireysel, 530 Kurumsal müşteriye hizmet veriyoruz. 125 Sunucuda toplam 30.000 web sitesi güvencemiz altında. Güvenli Türkiye içi network altyapısı ile hızlı ve sorunsuz internet erişimi, DELL ve HP tabanlı kurumsal sunucular ile kesintisiz hizmet veriyoruz.


En geniş bağlantı kapasitesi ile sitelerinizi yayınlıyoruz

2 Gbit üzerinde uplink kapasitesi ile Netbudur Türkiye içerisindeki rakipsiz kapasite ile internete erişmekte, müşterilerimizin web sitelerini kesintisi ve hızlı bir şekilde yedekli alt yapılarımız üzerinden sağlanmaktadır. Datacenter alt yapımız üzerinden müşterilerimiz 1 Gbit’ekadar hat kapasitesi sunabilmekteyiz.Bu sayede daha kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.


Gerçek Cloud Sunucular

Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş, yedekli Storage sistemleri üzerinde üstün performans ve kurumsal servis kalitesinden hizmet sağlanmaktadır. Bu sayede yıllık %99,9 servis kalitesi ile hizmet alabilirsiniz.Bu hizmeti ek hizmet olarak satın alabilirsiniz.


Maliyetlerinden kurtulun

Siz işinize odaklanın ağır BT maliyetlerinin altına girmeyin firmanıza özel çözümler sunan Netbudur bünyesinde size özel kurumsal sunucularve uygun lisanslama maliyetleriyle taşıyın rahat edin.

Otomatik Kurulum Uygulamalar

cPanel Kontrol Paneli tamamen ücretsiz olarak WordPress, Joomla ve popüler pek çok hazır uygulamayı sunmaktadır. Bir kaç adımdan oluşan basit kurulum ekranları sayesinde hosting alanınız altında aynı anda birden fazla uygulama kurarak yönetmenize izin verir. Siz php-mysql-ftp gibi karışık özelliklerin hiç birini bilmenize gerek olmadan 1 dakika içerisinde sitenize pek çok uygulamayı kurarak kullanabilirsiniz


Hızlı Kurulum

Kiralık Sunucu’larımız alanında uzman teknik personellerimiz ile en kısa sürede kurulum garantisi verilmektedir. İlk kurulum ve optimizasyon tamamen ücretsiz olup sizlere sunulmaktadır.


Monitoring Hizmeti

Sunucu Kiralama ( Dedicated Server ) hizmetimiz ile birlikte ücretsiz ping ve monitoring hizmeti sağlanmaktadır, bu kapsamda Web, Mysql, Dns gibi servisler teknik personellerimiz tarafından izlenmektedir.

Gerçek Cloud Sunucular

Netbudur kendi altyapısı ile müşterilerine hizmet verir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre aldıkları kaynakları bize ait olan altyapımızda kullanabilirler. Tüm altyapımız yedekli olarak konumlandırılmış olup en az %99.9 uptime verecek şekilde dizayn edilmiştir.

sunucu hizmetleri

sunucu hizmetleri

Altyapımız

Tüm Netbudur Platformları Gerçek SadeceCloud alt yapısı üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş, yedekli Storage sistemleri üzerinde üstün performans ve kurumsal servis kalitesinden hizmet sağlanmaktadır. Bu sayede yıllık %99,9 servis kalitesi ile hizmet alabilirsiniz.

Ücretsiz / Otomatik Kurulum Uygulamalar

Netbudur Kontrol Paneli tamamen ücretsiz olarak WordPress, Joomla ve popüler pek çok hazır uygulamayı sunmaktadır. Bir kaç adımdan oluşan basit kurulum ekranları sayesinde hosting alanınız altında aynı anda birden fazla uygulama kurarak yönetmenize izin verir. Siz php-mysql-ftp gibi karışık özelliklerin hiç birini bilmenize gerek olmadan 1 dakika içerisinde sitenize pek çok uygulamayı kurarak kullanabilirsiniz.

sunucu hizmetleri

sunucu hizmetleri

7/24 Hizmet Kalitesi

VDS/VPS hosting hizmetlerimiz destek sistemi kapsamındadır. Müşterilerimize kısa süre de iletişim kanalları ile sorularını yanıtlıyoruz. 7/24 destek hizmeti sayesinde VDS/VPS hosting paketlerinde destek talepleriniz ortalama 15 dakika içerisinde cevaplanmaktadır.